Leshohet banesa me qira komplet e mobiluar

Jepet me qera nga: Sinan 03 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germi ne tokbashqe ndertim i ri, banesa ka sallon Kuzhin dhe 2 dhoma gjumi është 90 metra katror komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim