Leshohet banesa me qira komplet e mobiluar

Jepet me qera nga: Sinan 22 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germi, tokbashqe.banesa ka sallon kuzhin dhe dy dhoma gjumi është komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim