Leshohet banesa me qira komplet e mobiluar

Jepet me qera nga: Sinan 12 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qire rruges per germi,banesa ka sallon kuzhin dhe 2 dhoma gjumi është komplet e mobiluar,është 90 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim