Leshohet banesa me qira komplet eMobiluar

Jepet me qera nga: Sinan 08 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germi , banesa ka sallon kuzhin dhe dy dhoma gjumi është komplet e mobiluar, është 90 metra katror qmimi Shum I volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim