Leshohet banesa me qira mbi 100 m katror 240€

Jepet me qera nga: Egzon 24 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne breg te diellit te furra qerimi 1,ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo koridor dhe nje lloj dhome te vogel si podrum eshte e mobilume,si dhe eshte ne katin e pare per info me shum kontakto 045 569 096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim