Leshohet banesa me qira ne Arberi (ish-Dragodan)

Jepet me qera nga: eco-vita 10 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi (Ish-Dragodan)
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ndertim i ri ne Arberi (ish-Dragodan), kati i dyte te Komuna e re. Banesa posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe banjo.
Tel: 049123275
ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim