Leshohet banesa me qira ne Arberi ish Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 14 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Arberi (ish-Dragodan) te banesat e Tregtis afer hekurudhes, gjindet ne katin e 6, pamjen e ka nga qyteti ,ka dy dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin,dy banjo ,ballkon. Keto dy dhomat e gjumit mobilohen sipas deshires.Perferohet per familjar.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim