Leshohet banesa me qira ne Arberia te VIP Tregtia

Jepet me qera nga: Megzon 09 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te VIP Tregtia qe permban:
- Dhomen e dites,
- Kuzhinen,
- Dhomen e fjetjes,
- Korrodorin, dhe
- Banjon.
Banesa ka mobilim ekskluziv dhe ka nxemje te pavarrur qendrore dhe 24 ore uje.
Ne cmim perfshihet edhe garazhi me akces me kartele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim