Leshohet banesa me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Isuf 17 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 126 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen Dardania, Prishtine ne katin e 4 perballe sallonit Selma & Kaci.
Ka 126 m2 me sallon, kuzhine, banjo, 3 terasa dhe 3 dhoma te fjetjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim