Leshohet banesa me qira ne Dragodan

Jepet me qera nga: Avdullah 31 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan - Arberi
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par perball Maxit , banesa eshte komplet e mobiluar e gatshme per banim , ka nje ballkon , ka dy banjo , dhe ka 85m katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim