Leshohet banesa me qira ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni MILLENNIUM 07 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe ne Arberi me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e VII. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar dhe leshohet per nderkombetar. Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, korridorin, banjon, ballkonin. Çmimi:300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim