Leshohet banesa me qira ne Emshir (Lesna)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Granit 10 Jan 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Emshir (Lesna) hyrja C2/
ne katin e 4 . E mobiluar ne teresi banesa gjithashtu ka nxemjen dhe ka bodrum si dhe garazhen per vetura.
Banesa leshohet me qira per familjar si dhe per studente(femra)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim