Leshohet banesa me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Anonim 18 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania-Tek bashkesia e 3-te lokale-Shf. Dardania
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira - Banesa perdhese e ulte 67 m2.
Banesa gjendet ne Dardani - Prishtine karshi bashkesia e 3-te lokale tek shkolla fillore Dardania. Banesa posedon

* E mobiluar
* 2 dhoma gjumi me nga 2 treshe qe shtrihen
* Kuzhine
* WC me banjo
* Korridor
* Ballkon
* Nxemje qendrore

Paguhet vetem qiraja dhe rryma

Mos shkruani e-mail, thirrni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim