Leshohet banesa me qira ne Ulpian.

Jepet me qera nga: abaz 28 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Ulpian C7/H1 afer me restaurant Simpfonia.
Banesa gjindet ne katin e 5 dhe ka 2 dhoma gjumi,1 dhom te dites+kizhina dy ballkona dhe banjo.Banesa eshte tersisht e mobiluar dhe preferohet per familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim