Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, perballe AAK

Jepet me qera nga: N U 19 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana perballe AAK-se. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe 2 ballkona.

NUK LESHOHET PER STUDENTA.

045 294 235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim