Leshohet banesa me qira ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 24 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesen me qira 40m2 , banesa posedon dhome dhe kuzhin te ndare , banjo ,
eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha pajisjet e nevojshme . Banesa gjendet pas hotelit
Baci , kati I III-te , te Rrethi , Ulpiane
Çmimi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim