Leshohet banesa me qira ne arbri te minimax

Jepet me qera nga: Naim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Arberi te mini max, banesa ka 1 dhom gjumi sallon me kuzhin dhe eshte e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim