Leshohet banesa me qira ne breg te diellit 250€

Jepet me qera nga: Egzon 12 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Leshohet banesa me qira
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne breg te diellit te furra qerimi 1 mbi 100 m katror,ka dy dhoma gjumi,sallon kuzhin banjo teras dhe ni dhom si lloj podrumi,eshte ne katin e pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim