Leshohet banesa me qira ne breg te diellit

Jepet me qera nga: Egzon 05 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa ne breg te diellit te furra qerimi 1,banesa posedon dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin banjo dhe teras,eshte ne katin e pare,te interesuarit mund te na kontaktojn edhe ne viber +37745 569 096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim