Leshohet banesa me qira ne dardani 3 dhomeshe

Jepet me qera nga: Abdyl Namani 17 Gsh 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Ne Dardani leshohet banesa 3 dhomeshe me qira.
Banesa eshte e lire dhe pjeserisht e mobiluar. Per me teper informata ne tel 038553323 ose 044945550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim