Leshohet banesa me qira ne lagjen Mati 1

Jepet me qera nga: Yll 25 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

185 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Mati 1 te sh.f.Pavaresia,banesa gjindet ne katin e pare,ka sallon me kuzhin dhome gjumi banjo ballkon dhe e ka te paguar mirembajten per pastrim dhe lift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim