Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana

Jepet me qera nga: Xhevat 19 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane U3
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen ulpiana,banesa ka 1 dhom, paradhom,kuzhin,koridor,banjo,ballkon.Gjindet afer shkolles hasan prishtina dhe kafes momento.Banesa eshte ne katin e 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim