Leshohet banesa me qira ne tokbashqe

Jepet me qera nga: Sinan limani 13 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne tokbashqe, banesa është 90metra katror ka sallon kuzhin dhe dy dhoma gjumi është komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim