Leshohet banesa me qira rreth 100 m katror 250€

Jepet me qera nga: Egzon 12 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne breg te diellit te furra qerimi 1,ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo,teras si dhe nje dhom si lloj podrumi,eshte rreth 100 m katror dhe eshte ne katin e pare,per info kontakto 045 569 096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim