Leshohet banesa me qira rruges per germi

Jepet me qera nga: Sinan 12 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germi është 90 metra katror ka sallon kuzhin dhe 2 dhoma gjumi është komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim