Leshohet banesa me qira rruges per germi

Jepet me qera nga: Sinan 23 Jan 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germia është 90 metra katror ka sallon kuzhin dhe dy dhoma gjumi,komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim