Leshohet banesa me qira te Komuna e Re -Arberi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: grand 30 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan(Arberi)-Komuna e Re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Komuna e re ne Arberi(ish Dragodan)-Prishtine,kati i trete

banesa eshte 60m2 dhe leshohet komplet e mobiluar

çmimi i qirase: 300euro (per qendrim afatgjate-mbi nje vit, 250 euro)

tel:044358416,049179607 ,
e-mail: grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim