Leshohet banesa me qira te Mati 1

Jepet me qera nga: yll 02 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Sh.F. Pavaresia ne lagjen e spitalit me sip 50 m,banesa ka sallon me kuzhin dhome gjumi banjo ballkon si dhe e ka te paguar mirembajtjen vjetore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim