Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri

Jepet me qera nga: Driton 10 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Gjimnazi " Sami Frasheri " banesa ka 78 m2 , eshte katin e 3 dhe ka sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi , banjo dhe ballkone . Cmimi 300

Numri kontaktus 045 557 627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim