Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri

Jepet me qera nga: Driton 12 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te gjimnazi " Sami Frasheri , dhe ka sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi banjo ballkone , Eshte tersisht e mobiluar . Cmimi 300 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim