Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri

Jepet me qera nga: Driton 14 Tet 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te gjimnazi " Sami Frasheri " banesa ka sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi banjo dhe ballkone Cmimi 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim