Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri

Jepet me qera nga: Driton 21 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Sami Frasheri
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te shkolla e mesme " Sami Frasheri " kati i 3 ka 79 m2 dhe ka : sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi banjo dhe ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim