Leshohet banesa me qira te TEB Bank

Jepet me qera nga: Verdi 28 Sht 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te TEB Bank rruga Agim Ramadani.
Banesa i ka 68m2 ka 1 dhom & sallon me kuzhin dhe gjendet ne katin 4, lifti funksional me kartela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim