Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Zenel 09 Gsh 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi , 1 banjo , 1 ballkon , sallon dhe kuzhin te mobiluara . Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit .
Pas ores 17:00 mund te kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim