Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Zenel 11 Gsh 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi , 1 banjo , 1 ballkon , sallon dhe kuzhin te mobiluara . Banesa gjindet ne lagjen e spitalit .
Ne ket numer mund te kontaktoni pas ores 17:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim