Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Donika 27 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afrim Loxha 27 (te Shtepia e Pleqve)
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira, e mobiluar, e gatshme per banim, per cift apo familjare, preferohet per afat me te gjate. Ka nje dhome gjumi, sallonin, kuzhine te ndare, ballkon te madh, pamje lindore, si dhe lagje te qete. Gjendet ne katin e 4, me lift dhe parking te siguruar, ngrohje qendrore, depozit uji, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim