Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Arlind 02 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardania. Banesa posedon:

- Dhome dite
- Dy dhoma gjumi
- Kuzhine
- Dy banjo
- Ballkon

Banesa leshohet per familjarë dhe per studentë!

mund te na kontaktoni ne:

045 / 33 44 93 & viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim