Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Driton 29 Sht 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te shkolla " Sami Frasheri " ruges per Germi , banesa gjindet katin 3 ka sallon kuzhin dhe 2 dhoma gjumi banjo , ballkon e mobiluar tersisht. Qmimi 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim