Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Duresa 07 Tet 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e re e pa banuar me pare,gjindet ne bregun e diellit ,kompleksi fitorja. Eshte 110m,ka sallon me taras,kuzhine,2 banjo,3 dhoma gjumi ,shpajz dhe koridor te mjaftueshm, eshte e mobiluar dhe ka Kushte shum te mira per jetese. Kompleksi eshte mjaft i rregullt me uj rrym pasterti ne nivel. Banesa gjendet ne katin e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim