Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: S.S 05 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 2 dhoma gjumi, 1 sallonë me kuzhinë, 1 banjo.
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira. Banesa është ndërtim i ri, ka dy dhoma te fjetjes, dhomen e pritjes me kuzhinë dhe banjo, është e mobiluar. Banesa gjendet në Lagjen Mati 1 - Prishtinë, ndertesat e kompanisë "Nura Group".
Numri i telefonit:
044 326 598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim