Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Dezi 12 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana P+8/2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira, te fontana ne Ulpiane - perballe konvikteve, per familjare ose studente (femra). Posedon nje sallon, dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon, Banesa eshte ne katin e IV, me ashensor. Eshte ne dispozicion menjehere; cmimi mund te negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim