Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Sinan 05 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira rruga per germi ,tokbashqe , banesa ka sallon dhe kuzhin + dy dhoma gjumi është komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim