Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Shkemb 16 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Rexhep Mala Nr.11
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma te banese me qira per dy dhe tre student (meshkuj) te Kolegji FAMA.


Tel:044178901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim