Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Egzon 08 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne breg te diellit te furra qerimi 1 ka dy dhoma gjumi sallon kuxhin banjo teras koridor dhe nje podrum te vogel eshte mbi 90 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim