Leshohet banesa me qirra

Jepet me qera nga: Amir 15 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qirra ne lagjen Bregu i Diellit afer Albit (Te Xhambazt).
Banesa posedon kushinen,shpajzin,dhomen e dites,dhomen e gjumit,banjon,koridorin dhe ballkonin.Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.Preferohet per cifte dhe familjar.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim