Leshohet banesa mw qira

Jepet me qera nga: Toni 14 Gsh 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Kalabri(Mshir) Prishtinë
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira me kët renditje:
-dhomë ditw me kuzhinë,
-dhomë fjetje,
-banjo,
-terasë,
dhe koeidorë
Tel. 044 169954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim