Leshohet banesa ne lagjen e Muhaxhereve#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbrapa Aktashit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen e muhaxhereve. Banesa eshte e ndertimit te ri dhe eshte e pershtatshme per banim. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Dhome Gjumi
3) Banjo
4) Ballkon

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim