Leshohet banesa ne qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Enver Mustafa 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Leshohet banesa me qera ne Fushe Kosove
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne fushe kosove, eshte ndertim I tregtise, eshte afer shkolles fillore Mihail Grameno dhe qerdhes Eda, banesa eshte e re me mobile te reja. Eshte shume komode per nje familje te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim