Leshohet gasonierka me qera #IBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani - prapa Bas Trades
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa gasonierk me nje dhome. Banesa gjendet ne lagjen Dardania dhe eshte e pajisur me nxemje qendrore. Banesa eshte ne katin e 3-te.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim