Leshohet me Qera

Jepet me qera nga: Fexhri 17 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera Banesa ne Ulpian perball menses se Studentve,
Banesa gjendet ne katin e 3't dhe posedon:
1.Dhom gjumi
2.Dhomen e dites,
3.Kuzhinen,
4.Banjon me ballokn dhe koridor,
Per me shume info ndjehuni te lire te me kontaktoni,

Cmimi I disktueshem nese behet marrveshje per periudh me te gjat kohore,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim